-
Hydraulische Matrijzensnijmachine
-
De hydraulische Snijmachine van de Persmatrijs
-
De hydraulische Snijmachine van het Schommelingswapen
-
Hydraulische Reizende Hoofdsnijmachine
-
Broodje die Machine scheuren
-
De Snijdersmachine van de stoffenstrook
-
De Snijmachine van het stoffenbroodje
-
Automatische het Uitspreiden Machine
-
Ultrasone het In reliëf maken Machine
-
Computersnijmachine
-
Vlam het Lamineren Machine
-
plastic bladen
-
Handschoen die Machine maken
Hydraulische de Matrijzensnijmachine van het schuimstootkussen met het Verzegelen Functie
Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
---|---|
Merknaam | YAOYU |
Certificering | CE |
Modelnummer | Xclp3-50 |
Min. bestelaantal | 1 reeks |
Prijs | $12000-$16000 |
Verpakking Details | Houten geval |
Levertijd | 30 dagen |
Betalingscondities | TT50% VOORAF, 50% VÓÓR VERZENDING |
Levering vermogen | 30% DE STORTING DOOR T/T VOORAF, ZOU 70%-SALDO VÓÓR VERZENDING MOETEN WORDEN BETAALD |

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
Whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xParameter | Kan worden aangepast | Voltage | 380V |
---|---|---|---|
Voorwaarde | Nieuw | Garantie | 1 jaar, de gehele steun van de het levenstechnicus |
Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu | Type | Die-cutting Machine |
Geautomatiseerd | ja | Kleur | Pas aan |
Markeren | Hydraulische de Matrijzensnijmachine van het schuimstootkussen,380V automatische Schuimsnijmachine,Auto die Hydraulische Matrijzensnijmachine verzegelen |
Automatische Schuimsnijmachine met het Verzegelen Functie | De Machine van de de Persverpakking van het schuimstootkussen met het Verzegelen van Apparaat
Hydraulische Knipsel Machine voor Schuimstootkussen met Auto het Verzegelen Functie
Parameter:
Modelaantal | Xclp3-50 |
Maximum scherpe kracht | 50T |
Hogere drukplaat om afstand in te dienen | 50-200 ㎜ |
Het scherpe gebied | 1600×800 ㎜ |
1400×800 ㎜ | |
Hoofdmotormacht | 4KW |
Machinegewicht | 4000KG |
3700KG |
Nota: wij kunnen de specificaties zoals scherpe streek aanpassen, voedend wijze (het enige, tweezijdige automatische voeden) volgens de eisen van de klant.
Toepassing:
Deze machine is geschikt voor schuimstootkussens, bed knipsel & het drukken, en allerlei non-metal de materialen van het bladmetaal om worden gesneden of pers.
Bijvoorbeeld, plastiek, parel katoenen verpakking, rubber, druk, en andere industrieën.
Voordeel:
1. PLC programmeerbare controle, eenvoudige verrichting, snel en nauwkeurig.
2. De belangrijkste motor keurt een dubbele oliecilinder, het dubbele onstabiele saldo van de automatisch saldo koppelstang goed, en van de vier-kolom het mechanisme precisiegids om de scherpe diepte van elke scherpe positie te verzekeren is precies hetzelfde.
3. Wanneer het drukken van de dringende plaat, is het automatisch langzaam om het knipsel te snijden, zodat er geen groottefout tussen de bovenkant en de bodem van het scherpe materiaal is.
4. Alle glijdende delen worden gesmeerd door een hydraulisch systeem, die slijtage en scheur verminderen, verzekerend de levensduur en de precisie van de machine.
5. Het automatische het voeden mechanisme van de tweezijdige motor keurt het de buffersysteem goed van de frequentieomzetting, dat de verschillende hoogten van de snijder kan gelijktijdig snijden om de efficiency van het werk door 80% te verbeteren.
6. Kan scherpe raadsmicrodevice vormen, tot de knipselraad eenvormige consumptie, kostenbesparing maken.
7. Het kan met matrijs het vastklemmen apparaat worden uitgerust, en het is geschikt en snel om de matrijs te vervangen.